• Krúžky

• Záujmové krúžky

•

Na záujmové krúžky je možné dieťa prihlásiť na základe prihlášky. Taktiež všetky záujmové krúžky majú spracovaný plán krúžkovej činnosti na príslušný rok a vedúci krúžku  si pravidelne zapisujú dochádzku. Záujmové krúžky pod vedením kmeňových PZ sú bezplatné.

Ponuka krúžkov:

Externí lektori realizujú nasledovné záujmové krúžky.

Anglický jazyk

detičky sa učia základom anglického jazyka hravou formou, cez vhodnú motiváciu si detí rozvíjajú komunikačné schopností v tomto jazyku.

Oboznamovanie s cudzím jazykom v spolupráci s CVČ DÚHA v Hlohovci – v popoludňajších hodinách formou krúžkovej činnosti.

Cieľovou skupinou sú deti z najstaršej vekovej skupiny, s deťmi  pracuje kvalifikovaná lektorka.

Poplatok na jeden mesiac predstavuje 6 eur, rodičia ho hradia priamo na účet

CVČ Dúha. V uvedenej sume zahrnutý aj pracovný zošit.

Aikido:

Sa realizuje pod vedením certifikovaného trénera Tomáša Valla.

Cieľovou skupinou sú deti všetkých vekových kategórií.

Poplatok je poukázný priamo na účet lektora. Suma je stanovená na 60eur/5 mesiacov.