• Krúžky

• Záujmové krúžky

•

Na záujmové krúžky je možné dieťa prihlásiť na základe prihlášky. Taktiež všetky záujmové krúžky majú spracovaný plán krúžkovej činnosti na príslušný rok a vedúci krúžku  si pravidelne zapisujú dochádzku. Záujmové krúžky pod vedením kmeňových PZ sú bezplatné.

Ponuka krúžkov:

Interní lektori realizujú nasledovné záujmové krúžky

Športovo - tanečný

- pod vedením Bc. Vladimíry Cepkovej a Bc. Klaudii Skripčákovej

podporuje rytmické cítenie, pohyb, tanečné prvky ľudového i moderného tanca. Detičky reprezentujú MŠ v rámci mesta i okresu, ich vystúpenia zodpovedajú vysokej estetickej úrovní.

Počas slnečných dní sa deti učia na školskom dvore základom loptových hier a atletiky.

Je určený deťom najstaršej a strednej vekovej skupiny.

Prírodovedný/bádateľský

- pod vedením Bc. Lucii Šimegovej.

Deti sú vedené k tvorbe a ochrane životného prostredia v priestoroch našej MŠ a blízkeho okolia. Vytvárajú si tak potrebné predstavy o zdravom životnom prostredí. Učia sa pestovať pozitívny vzťah detí k živej i neživej prírode, realizujú humánne aktivity. Realizujú tiež ekologické aktivity a zapájajú sa do ekologických projektov. Prostredníctvom pokusov a experimentov spoznávajú fyzikálne a chemické reakcie.

Externí lektori realizujú nasledovné záujmové krúžky.

Anglický jazyk

detičky sa učia základom anglického jazyka hravou formou, cez vhodnú motiváciu si detí rozvíjajú komunikačné schopností v tomto jazyku.

Oboznamovanie s cudzím jazykom v spolupráci s CVČ DÚHA v Hlohovci – v popoludňajších hodinách formou krúžkovej činnosti.

Cieľovou skupinou sú deti z najstaršej vekovej skupiny, s deťmi  pracuje kvalifikovaná lektorka.

Poplatok na jeden mesiac predstavuje 6 eur, rodičia ho hradia priamo na účet

CVČ Dúha. V uvedenej sume zahrnutý aj pracovný zošit.

Aikido:

Sa realizuje pod vedením certifikovaného trénera Tomáša Valla.

Cieľovou skupinou sú deti všetkých vekových kategórií.

Poplatok je poukázný priamo na účet lektora. Suma je stanovená na 45/polrok.

• zatiaľ žiadne údaje

• Elokované pracovisko: Fraštacká 4, Hlohovec