• Zapojili sme sa do ....

• Školský rok 2022/2023

• 21.5.1985
              • Spolu to zvládneme

S projektom Spolu to zvládneme sme sa zapojili do grantovej výzvy Nadačný tím Bekaert pomáha a získali sme čiastku 2898,70 eur. Financie budú použité na vytvorenie učebne a zariadenie pomôckami pre deti so špeciálno-výchovno vzdelávacími potrebami.

• 5.4.1990
              • Či skáčeme po ulici, či lezieme v húsenici, naše telo cvičíme, vždy sa na to tešíme

Pohyb je neoddeliteľnou súčasťou správneho vývoja detí predškolského veku. V dnešnej digitálnej dobe sa deti húbu čoraz menej. My im chceme poskytnúť veľa možností pohybového vyžitia a preto sme sa zapojili do grantovej výzvy. Projekt sme nazvali: Či beháme po ulici, či lezieme v húsenici, naše telo cvičíme, vždy sa na to tešíme! Chceli by sme v hodnote 2178 eur zakúpiť na školský dvor preliezku - tunel pre deti.

• 8.6.1995
              • Digitálny herbár

Spolu s deťmi sme sa zapojili do projektu s n ázvom Digitálny herbár spoločnosti OTI Slovakia. Úlohou bolo odfotografovať tri rastliny, ktoré sa vyskytujú v našom okolí a pridať k nim popis.

• 1.1.2001
              • Take me out week

Pripojili sme sa k výzve - Týždeň vonku! Cieľom projektu je zobrať deti von každý deň počas týždňa, na dlhšie ako zvyčajne. Tak podporíme ich imunitný systém, pohodu a šťastie

• Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok

Projekt "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok" spája generácie ľudí po celom Slovensku a stáva sa milou vianočnou tradíciou.
                Cieľom je potešit nám/Vám neznámeho seniora žijúceho v zariadení pre seniorov, prípadne osamelo vo vlastnej domácnosti.
                Veľká väčšina ľudí žijúcich v zariadeniach nemajú žiadnych príbuzných, prípadne sa nestretávajú a preto práve náš darček môže byť ich jediným darčekom  a občas i posledným. Preto do krabičky
                od topánok  zabalíme okrem jednotlivých kategórií vecí aj obrovský kus svojho srdca.

• Pomáhajúce profesie v edukácii detí

Od septambra 2022 sa aj naša materská škola zapojila do projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí. Z uvedeného projektu je financovaná asistentka učiteľa v našej materskej škole.